| 
Kezdő argentin tangóóra minden kedden
Kedd esténként 20:00–21:00
Art’s Harmony Studio - (1085 Budapest, Rökk Szilárd utca 11.)
A július 7-i Tangó Hangoló vendége Alan Forte, Buenos Aires-i tangózenész, táncos, énekes és tanár. Az óra fókusza ezúttal a zeneiség: hogyan válik a zene belső hallása és értése élő mozdulattá a táncban.
Alan a tangó zenei és táncos oldalát egyaránt mélyen ismeri – családi örökség, Buenos Aires-i képzés, nemzetközi tanítási és fellépői tapasztalat áll mögötte. A Hangoló során ezt a komplex, organikus tangó-szemléletet osztja meg a résztvevőkkel.
Az óra után szervesen folytatódik az este a Milonga del Angel élőzenés tangóesttel, ahol testközelből élheted át a tangó hangulatát – nézni, hallgatni, vagy akár táncolni is lehet.
Gyere egyedül vagy barátokkal, és ajánld azoknak is, akik régóta kacérkodnak a tangó gondolatával!
Belépők
Tangó Hangoló: 3000 Ft
Milonga del Angel: 3000 Ft
Tangó Hangoló + Milonga együtt: 5000 Ft
FIGYELEM!
Józsefváros kártyával INGYENES a belépés a Tangó Hangoló órára és az azt követő Milonga del Angel élőzenés tangóestre is!
Tudtad? A szomszédságodban működik Európa egyetlen olyan rendszeres milongája, ahol minden alkalommal élő koncertre táncolhatsz a Tango Harmony Budapest zenekarral (vagy alkalmanként meghívott vendégzenekarokkal). És mindez előtt: - tanulási lehetőség a legjobb budapesti tangó tanároktól, akár teljesen kezdőként is. - Az aktuális oktató bemutatása az esemény Beszélgetés fülén, a kommentek között található. - A folyamatosan megújuló Milonga del Angel eseményeiről itt találsz információt: https://www.facebook.com/groups/333458406795539
Mindenkit várunk szeretettel!
*********************************************
#TangóHangoló #ArgentinTangó #KezdőTangó #TangóÓra #TangóBudapesten #TangóKedd #TangóKözösség #TáncÉsKapcsolódás #VárosiTangó #ArgentineTango #TangoBudapest #TangoCommunity #SocialTango #LearnTango #TangoLife #MilongaDelAngel #LiveTango #TangoHarmony #ArtsHarmonyStudio
|